600 778 446 i 507 118 142
GG: 13853788
Aqua Sport

Integracje – animacje – czyli co zrobić aby zintegrować pracowników i ich rodziny

Aqua-Sport oferuje swoim klientom organizację eventów team building. Zapewniamy atrakcyjne imprezy i wyjazdy firmowe dla pracowników i kadry zarządzającej. Gwarantujemy niezapomniane atrakcje oraz doskonałą atmosferę, która sprzyja integracji grupy i pomaga budować relację wewnątrz zespołu.

Nie każdą grupę pracowników można nazwać zespołem. Jednak z każdej grupy można stworzyć zespół, korzystając z dostępnych i sprawdzonych metod. Jedną z najbardziej efektywnych jest metoda team building – budowania zespołu poprzez zabawę i wzajemną integrację. Team building to znacznie więcej niż zwykły wyjazd integracyjny. Praca nad grupą, wykształcanie się liderów, zacieśnianie więzi, budowa wzajemnego zaufania – wszystkie te zależności mają ogromny wpływ zarówno na kierownictwo firmy, jak i na jej pracowników. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu eventów firmowych, sprzyjających budowaniu relacji w grupie. Uczestnicy naszych wydarzeń nie tylko biorą udział w atrakcyjnym programie rozrywkowym, ale przede wszystkim podnoszą swoje umiejętności interpersonalne i rozwijają mocne strony swojego charakteru.

Team building – zabawy dla pracowników.
Oferujemy szerokie spektrum tematyczne działań z zakresu team building. Nasza oferta obejmuje m.in.:

  • wyjazdy strzeleckie,
  • warsztaty kreatywne i artystyczne,
  • zajęcia gastronomiczne,
  • paintball,
  • turnieje sportowe,
  • szkołę przetrwania,
  • zabawy na orientację w terenie.

Mając na uwadze troskę o atmosferę wewnątrz grupy oraz zacieśnianie wzajemnych relacji pomiędzy pracownikami, staramy się znaleźć „złoty środek” pomiędzy integracją, rozrywką i edukacją. Każda nasza impreza jest zaprojektowana specjalnie od kątem danej grupy. Prawidłowe planowanie oraz organizacja przedsięwzięcia leżą po stronie naszych doświadczonych menedżerów, dla których team building to codzienność. Projektujemy na miarę rozwiązania i scenariusze imprez tak, aby sprostały oczekiwaniom i preferencjom uczestników. Nasze imprezy integracyjne słyną ze świetnej atmosfery oraz ciekawych i kreatywnych zajęć, prowadzonych przez doświadczonych animatorów. Zabawy z zakresu team building to również świetna okazja do treningu rozwoju osobistego. Podnoszenie swoich kwalifikacji, rozwijanie cech przywódczych, umiejętność stawiania czoła kryzysowym i niestandardowym sytuacjom to korzyści, które uczestnicy naszych eventów z pewnością przełożą na efektywną pracę w firmie. Team building sprzyja zarządzaniu grupą, uczy technik negocjacyjnych, a także rozwija kreatywność pracowników. Jednocześnie stanowi doskonałą formę relaksu oraz wypoczynku, który należy się każdemu pracownikowi.

 

Po więcej zdjęć z naszych imprez zapraszamy Was do galerii.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!