600 778 446 i 507 118 142
GG: 13853788
Aqua Sport

Wiosna, lato – czas na wspólną zabawę na piknikach rodzinnych

Piknik rodzinny to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu w gronie najbliższych. Mając tego świadomość, pragniemy polecić państwu naszą ofertę, której głównym elementem jest organizacja pikników rodzinnych. Ich charakterystyka, program czy scenariusz ustalamy wspólnie z osobami zlecającymi nam organizację imprezy. Współpracujemy ze szkołami, fundacjami, ośrodkami kultury, bibliotekami, a także firmami i podmiotami komercyjnymi. Organizujemy pikniki dla pracowników firm oraz ich rodzin.

Profesjonalna organizacja pikników rodzinnych

Wszystkie pikniki rodzinne organizowane przez Aqua-Sport charakteryzują się ciekawym scenariuszem oraz bogatą gamą atrakcji. Zapewniamy atrakcje dla małych i dużych, dzięki czemu na naszych imprezach nie ma miejsca na nudę, niezależnie od wieku! Nasi doświadczeni animatorzy zajmą się dziećmi, organizując dla nich szereg ciekawych i kreatywnych zabaw. Z kolei liczne atrakcje dodatkowe pozwolą najmłodszym przenieść się w prawdziwie bajkowy świat, pełen superbohaterów, księżniczek, wróżek i innych ulubionych dziecięcych postaci. Współpraca z nami to pewność:

  • jedynego w swoim rodzaju scenariusza imprezy,
  • niezapomnianych atrakcji,
  • licznych gier i zabaw,
  • pysznych poczęstunków,
  • profesjonalnej opieki i doświadczonych animatorów,
  • niezwykłej atmosfery.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Profesjonalna organizacja pikników rodzinnych z firmą Aqua-Sport to gwarancja świetnej zabawy!

 

Po więcej zdjęć z naszych imprez zapraszamy Was do galerii.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!