600 778 446 i 507 118 142
GG: 13853788
Aqua Sport

Integracja pracowników i ich rodzin podczas pikniku

Dobrze zorganizowany firmowy piknik to okazja do wspaniałego spędzenia wolnego czasu dla pracowników i ich rodzin. W Aqua-Sport doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i właśnie dlatego oferujemy naszym klientom biznesowym pomoc przy organizacji pikników firmowych na terenie Poznania i okolic. Zapewniamy kompleksową obsługę tego typu imprez, dostarczając wszelkie atrakcje i niezbędny sprzęt. Wiemy, jak zorganizować udany piknik firmowy, a nasze realizacje w tej dziedzinie tylko to potwierdzają.

Pikniki firmowe na stałe wpisały się już w tradycję wielu firm, nie tylko w Poznaniu Każdego roku pracownicy oraz ich rodziny czekają z niecierpliwością na kolejną edycję firmowej imprezy. Rodzinny charakter, integracja pracowników z różnych działów, pogłębianie wzajemnych relacji oraz doskonała zabawa – właśnie tak wyglądają pikniki firmowe, organizowane przez Aqua-Sport! W trosce o zapewnienie jak najlepszej atmosfery, pikniki z naszym udziałem nie mogą obyć się bez:

  • animatorów,
  • gier i konkurencji dla dzieci i dorosłych,
  • szaleństwa na trampolinie i dmuchanych zjeżdżalniach,
  • malowania twarzy,
  • świetnej zabawy i doskonałej atmosfery!

Pikniki firmowe

Organizując pikniki firmowe w Poznaniu, doskonale wiemy, jak połączyć działania promocyjne firmy z zapewnieniem godziwej i atrakcyjnej rozrywki pracownikom. W czasie trwania całej imprezy trzymamy rękę na pulsie, realizując poszczególne punkt wcześniej ustalonego scenariusza. W naszej pracy niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Wiemy, jak ważne jest, by piknik firmowy zakończył się sukcesem, dlatego jego przebieg mamy zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Ceny pikników dla firm ustalane są indywidualnie, po uwzględnieniu wszystkich usług, jakie dla Państwa wyświadczymy. Zapraszamy do współpracy.