600 778 446 i 507 118 142
GG: 13853788
Aqua Sport

Imprezy paintballowe w Poznaniu i okolicach

Dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń przygotowaliśmy specjalną ofertę. Organizujemy profesjonalną grę w paintball, która doskonale sprawdzi się jako atrakcja na wieczorze kawalerskim, festynie czy imprezie firmowej. Praktyka pokazuje, że paintball to nie tylko świetna gra towarzyska i sposób na kreatywne spędzenie wolnego czasu. To także doskonała szansa na stworzenie jeszcze większej więzi pomiędzy uczestnikami rozgrywki. Integracja pracowników firm czy uczestników wyjazdu za pośrednictwem paintballu przynosi doskonały efekt, o czym nieustannie przekonują się uczestnicy naszych rozgrywek. Po ich zakończeniu przygotowujemy dodatkowe atrakcje, dające możliwość wytchnienia i regeneracji po intensywnej rozgrywce!

www.aqua-sport.org_paintabll_14www.aqua-sport.org_paintball_1

Oferujemy Państwu profesjonalne warunki do gry w paintball na terenie Poznania. Nasza firma zajmuje się kompleksowym przygotowaniem placu do gry, a także wynajmem strojów i niezbędnego sprzętu. Wybierając paintball z Aqua-Sport, mogą być Państwo pewni:

  • bezpieczeństwa na najwyższym poziomie,
  • profesjonalnej nauki gry,
  • wielu wspaniałych wrażeń,
  • niezapomnianych emocji.

Profesjonalny paintball w Poznaniu

Przygotowanie profesjonalnego pola do gry w paintball w wyznaczonym przez klienta miejscu zajmuje nam niewiele czasu i nie stanowi żadnego problemu. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że rozgrywka przysporzy wyłącznie pozytywnych emocji i przeżyć. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gry w paintball w Poznaniu.

www.aqua-sport.org_paintball_2www.aqua-sport.org_paintball_3

www.aqua-sport.org_paintball_4www.aqua-sport.org_paintball_5

www.aqua-sport.org_paintball_6www.aqua-sport.org_paintball_8

www.aqua-sport.org_paintball_9www.aqua-sport.org_paintball_10

www.aqua-sport.org_paintball_12www.aqua-sport.org_paintball_13