600 778 446 i 507 118 142
GG: 13853788
Aqua Sport

NOWOŚCI 2017

W sezonie 2017 przygotowaliśmy dla Was nowe atrakcje – nasze nowości 2017 przedstawiamy poniżej.
Ponieważ coraz większą popularnością cieszą się urządzenia rekreacyjne do wspólnej integracji przygotowaliśmy dla Was trzy nowe propozycje.
Sprawdzą się one na dużych imprezach plenerowych, ale również na mniejszych spotkaniach integracyjnych, imprezach firmowych ale również wszystkich imprez wyjazdowych m.in na zielonych szkołach.

BUNGEE RUN

Idealne do konkurencji sprawnościowych, Twoim zadaniem będzie przebiegnięcie w jak najkrótszym czasie wyznaczonego odcinka na jednym z dwóch torów. Nie myślcie jednak że będzie łatwo – utrudnieniem będzie przymocowany gumowy pas który utrudni Wam ruch. Idealne urządzenie do zabawa team buldingowych.
bungee-run-aqua-sport_2

 

 

 

 

 

 

 

 

MEGA DART

Ogromna wersja klasycznego Darta czyli popularnej gry w rzutki. Duże wymiary sprawiają że jest to dość popularna atrakcja na wszystkich imprezach plenerowych. Duża plansza oraz duże rzutki powodują że jest to konkurencja i dla dzieci i dorosłych. Bez ograniczeń wiekowych.
page

 

 

 

 

 

 

 

 

MEGA BRAMKA CELNOŚCIOWA

Dopełnienie do naszych piłkarskich atrakcji – oprócz mega piłkarzyków w tym roku zaproponujemy Państwu mega bramkę celnościową. Na imprezach plenerowych, integracyjnych, firmowych. Wszędzie gdzie mamy tylko trochę wolnej przestrzeni – wystarczy nasza bramka, piłka, celne oko i zabawa gwarantowana.

page