600 778 446 i 507 118 142
GG: 13853788
Aqua Sport

Imprezy w plenerze – Piknik, Festyn lub integracja

Festyny, pikniki oraz imprezy plenerowe stanowią stały element sezonu letniego. Organizatorzy takich przedsięwzięć dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich uczestnikom ciekawy, oryginalny program i wiele atrakcji. Współpraca z nami pomoże to osiągnąć! Jako profesjonalna firma, od lat zajmujemy się organizacją imprez plenerowych. Doskonale znamy mnóstwo przepisów na udane imprezy plenerowe i nie zawahamy się ich użyć!
Aqua-Sport to profesjonalna organizacja imprez plenerowych. W trosce o zapewnienie najlepszej rozrywki oraz bogatego programu, pojawiamy się na różnego rodzaju wydarzeniach, takich jak:

  • festyny,
  • pikniki,
  • turnieje gier i zabaw,
  • imprezy plenerowe,
  • dożynki,
  • dni miast i gmin.

Kompleksowa organizacja imprez plenerowych

W zależności od zapotrzebowania naszych klientów, jesteśmy w stanie przygotować i zorganizować imprezę plenerową od A do Z, biorąc na siebie wszystkie niezbędne kwestie, takie jak: scena, nagłośnienie, światła, stoiska gastronomiczne i oczywiście program! Specjalizujemy się w zapewnianiu ciekawych i kreatywnych atrakcji, takich jak malowanie twarzy, zamki dmuchane i zjeżdżalnie czy trampoliny. W trosce o dobry nastrój wszystkich uczestników, nasi animatorzy proponują ciekawe gry i zabawy dla najmłodszych i nieco starszych. Organizacja imprez plenerowych z naszą firmą to gwarancja sukcesu i mile spędzonego popołudnia dla całej rodziny.

 

Po więcej zdjęć z naszych imprez zapraszamy Was do galerii.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!