600 778 446 i 507 118 142
GG: 13853788
Aqua Sport

Majówka – miejsce na imprezy firmowe

Comment are off

Majówka tuż tuż. Jak wybrać odpowiednie miejsce na imprezy firmowe?

 Nadchodzi czas wiosennych pikników, festynów i imprez plenerowych. Choć wiosna dopiero budzi się do życia, warto już dzisiaj zastanowić się o czym trzeba pomyśleć zamawiając eventy firmowe. Organizacja imprez integracyjnych wcale nie musi być trudna. Opowiadamy o kilku najważniejszych kwestiach. skrzynki 88

Pierwszą zasadą organizowania dobrej imprezy firmowej, jest odpowiedni wybór miejsca. Pomysły są różne. Może się ona odbyć na terenie firmy, na boisku czy placu lub w dowolnie wybranej agroturystyce poza miastem. Decydując się na jakieś miejsce, w którym miałby się odbyć piknik firmowy lub festyn warto wziąć pod uwagę przestrzeń. Jeśli na wydarzeniu miałyby się pojawić dmuchane zjeżdżalnie, dmuchana ścianka wspinaczkowa, mega piłkarzyki, basen z suchymi kulkami lub zamki dmuchane, należy wziąć pod uwagę czy nie ma żadnych ograniczeń jeżeli chodzi o wysokość  (np. czy w przestrzeni nad dmuchańcem nie znajdują się linie wysokiego napięcia utrudniające rozłożenie konstrukcji) oraz upewnić się, że wybrane miejsce nie jest zbyt wąskie (brak ograniczeń w postaci płotów, zabudowy itp.). Warto też skonsultować z właścicielem terenu czy wyraża zgodę na rozstawienie tego typu atrakcji.

strefa animacji 5

Już na samym początku polecamy zastanowić się, jak długo potrwa organizowany przez firmę Aqua-Sport piknik. Wynajem zamków dmuchanych warto zaplanować z myślą o ilości uczestników, tak, by każdy mógł skorzystać z zabawy. W przypadku większej grupy dzieci można rozważyć wynajęcie animatorów, którzy poprowadzą gry i konkursy z nagrodami dostosowane do wieku uczestniczących w nich dzieci. Najczęściej program animacyjny trwa 2 godziny, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by go wydłużyć. Z wszystkich dodatkowych atrakcji można korzystać przez cały czas trwania wydarzenia.

IMG_0992

Wspomniana już prędzej ilość uczestników, ma także bardzo kluczową wartość. Ilość dostępnych atrakcji, dostosowanych do wieku i możliwości naszych gości powinna być na tyle duża, by poszczególne stanowiska nie były oblegane. W końcu nie o to chodzi w imprezie plenerowej, by czekać w kolejkach, ale by świetnie się bawić!

Organizacja pikników firmowych wymaga precyzji, a najważniejszym wyzwaniem jest dostosowanie atrakcji do oczekiwań zaproszonych gości. Firma Aqua-Sport zajmuje się organizacją imprez dla dzieci, ale także przygotowuje eventy firmowe w Poznaniu i okolicach.

mga pilkarzyki 8

By spotkanie było jeszcze bardziej atrakcyjne, a goście nie nudzili się przy klasycznych dmuchańcach obserwując swoje pociechy, warto skorzystać z proponowanego przez firmę Aqua-Sport pakietu „Kreatywnie i aktywnie” i włączyć także rodziców do aktywnej zabawy. W pakiecie mnóstwo ciekawych konkurencji wymagających dobrej koordynacji ruchowej i sprawności. Wszystkie zabawy sprawnościowe odbywają się pod czujnym okiem animatora, a ich wyjątkowym atutem jest to, że do zabawy mogą włączyć się zarówno dzieci i dorośli. Wyścigi w butach XXL, przeciąganie liny, wyścigi na nartach lub w potrójnych spodniach, a także przejażdżki rowerem przeciwskrętnym mogą być dobrym rozwiązaniem, które wywoła wiele śmiechu i sprawi, że popołudnie spędzone pod chmurką będzie niezapomnianą przygodą dla całej rodziny.

Wiesz, że w organizowanym przez twoją firmę pikniku będą brali udział tylko ludzie dorośli? Możemy zapewnić wspaniałe przeżycia także im! Może warto zaprosić ich na spotkanie ze strzelectwem? Sportowa rywalizacja zapewne zachwyci nie tylko dużych chłopców. A może warto zorganizować paintball ze scenariuszem? Utrzymane w historycznych bądź kryminalnych realiach gry zespołowe będą źródłem dobrej zabawy, ale też mogą pozytywnie wpłynąć na relacje między pracownikami. W końcu nic tak nie buduje dobrych praktyk, jak zdrowa rywalizacja!

About the Author