600 778 446 i 507 118 142
GG: 13853788
Aqua Sport

KOLOROWO-PLENEROWO!

Comment are off

Kolorowo – plenerowo! Oryginalne imprezy plenerowe na wyciągnięcie ręki

 Eventy firmowe, pikniki rodzinne, festyny. Wszystkie wydają się takie same? My możemy to zmienić, imprezy plenerowe w Poznaniu i okolicach organizowane przez firmę Aqua Sport to dawka świeżej, pozytywnej energii – innej za każdym razem.

 Jako firma eventowa posiadamy wyposażenie, które sprosta każdej imprezie plenerowej. Wynajem zamków dmuchanych i zjeżdżalni, ścianka wspinaczkowa, baseny z suchymi kulkami czy kule wodne to żaden problem! Są to jednak atrakcje, z których można skorzystać na każdej imprezie. U nas to tylko elementy towarzyszące. Staramy się, by organizowane przez nas wydarzenia pozostawiały coś więcej niż tylko wspomnienie zabawy na dmuchańcach.

Organizowane przez nas wydarzenia są zawsze dostosowane do potrzeb danej grupy. Wiadomo, że inną strukturę ma festyn sołecki, szkolny dzień dziecka czy zamknięty event firmowy. Dopasowanie atrakcji do potrzeb uczestników stawiamy sobie jako najważniejszy cel. Chcemy w kilku słowach opowiedzieć o tym, jak wyglądają naprawdę dobre imprezy, które zachwycą młodszych i nieco starszych gości.

zywe maskotki 92

Mamy duże doświadczenie w organizacji festynów szkolnych z okazji dnia dziecka. Organizacja takiego wydarzenia to nie lada wyzwanie. W końcu cała szkoła nie może jednocześnie uczestniczyć w jednym wyścigu lub bawić się na dmuchanym zamku. W takiej sytuacji proponujemy zwykle skorzystanie z kilku elementów jednocześnie. Warto pogrupować uczestników w mniejsze jednostki i podzielić zabawy. Jedna grupa może szaleć na dmuchańcach, w trakcie, gdy druga gra w przestrzenne gry planszowe XXL, trzecia może stoczyć mecz na planszy do piłkarzyków, a czwarta brać udział w wyścigach z pakietu Kreatywnie i Aktywnie (wśród nich m.in. przejażdżki na rowerze przeciwskrętnym, chodzenie na szczudłach, wyścigi w workach, potrójnych spodniach, wieloosobowych nartach, na tuboskoczkach oraz zabawy na skrzynkach). Można zaprosić również animatora, który przygotuje na tę okazję specjalny program, poprowadzi całą uroczystość i zachęci do zabaw ruchowych dzieci, które nie chcą czekać w kolejkach do pozostałych aktywności.

wata cukrowa

Organizując event firmowy, warto wziąć pod uwagę ilość uczestników i ich wiek. Będzie to zapewne mniej dzieci, niż na imprezie odbywającej się w szkole, dlatego można lepiej sprecyzować ich predyspozycje i zainteresowania. W sytuacjach imprez firmowych polecamy zawsze pakiety integrujące dzieci i rodziców. Wspólna rywalizacja pomaga nawiązać pozytywne relacje i buduje więzi. Po wspólnie spędzonym dniu zarówno dzieci, jak i rodzice będą bardzo odprężeni i pełni energii. Poczują, że mogą robić coś wspólnie. Taką możliwość zapewniają pakiety Kreatywnie i Aktywnie, pakiet strzelecki (strzelanie z wiatrówki i łuku), gry XXL (np. chińczyk czy piłkarzyki), a także zabawy prowadzone przez animatora. Wystarczy powiedzieć nam, że impreza ma mieć charakter rodzinny, a my przygotujemy taki zestaw zabaw, który wywoła uśmiech na twarzach dzieci i rodziców. Jeśli event jest tematyczny, nic nie stoi na przeszkodzie, by utworzyć specjalny scenariusz.

strefa animacji

Najtrudniejszym pod względem logistycznym jest organizacja festynu, ale my nie boimy się takich wyzwań! Wręcz przeciwnie, bardzo je lubimy. Ich organizatorami są często sołectwa, a ilość osób, która będzie chciała w nich uczestniczyć oraz ich wiek są często niepewnymi kwestiami. Bywa, że organizatorzy spodziewają się mniejszego zainteresowania, ale przychodzi więcej dzieci lub odwrotnie. Tutaj trzeba być przygotowanym na wszelkie możliwości. Oprócz klasycznych dmuchańców, ścianek wspinaczkowych czy robienia waty cukrowej warto zdecydować się na pomoc animatora lub kreatywne strefy: kącik plastyczny czy kącik malucha.

Organizowane przez nas wydarzenia są różne, łatwo dostosowują się do potrzeb klientów.  Każde z organizowanych przez nas wydarzeń ma jednak dwa wspólne cele: integrację rodzin i przyjaciół, która dodaje dużo ciepła i energii oraz, to co najważniejsze: bezpieczeństwo! Wszystkie przygotowywane przez nas wydarzenia, każda konkurencja i aktywność są zabezpieczane przez przeszkolonych animatorów. Wierzymy, że świadomość zabawy pod okiem doświadczonej kadry może sprawić, iż impreza plenerowa z nami będzie jeszcze lepsza!

 

 

 

 

About the Author