600 778 446 i 507 118 142
GG: 13853788
Aqua Sport

Kolorowe dmuchańce dla dużych i małych

Kolorowe dmuchańce dla dużych i małych!

Zamki dmuchane, kilkudziesięciometrowe zjeżdżalnie, kolorowe baseny wypełnione z kulkami kojarzą się nam z atmosferą festynów, a także z dziecięcą zabawą. Wielokrotnie sami dorośli chcieliby uczestniczyć w tych niezwykłych zabawach. Dla nas to żaden problem! Oferujemy wynajem zamków dmuchanych, wynajem zjeżdżalni i wielu innych urządzeń rekreacyjnych. Sprawdźcie sami!

srednia zjezdzalnia 11

Pracujesz w firmie, która ma zamiar zorganizować piknik firmowy albo event w Poznaniu lub okolicach? Czeka Cię impreza integracyjna lub festyny dla dzieci? Uczysz w szkole lub przedszkolu i już myślisz o organizacji cudownego Dnia Dziecka? Warto zastanowić się nad organizacją pikniku rodzinnego w plenerze. Ty wybierasz miejsce, a my zapewniamy atrakcje!

pilkarzyki 654

Pikniki dla firm nie muszą bawić wyłącznie dzieci, warto postawić również na integrację pracowników. Nic tak dobrze nie buduje relacji w grupie, jak wspólna zabawa. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się wynajem mega piłkarzyków. Gra przystosowana dla osób dorosłych i starszych dzieci zachwyci wszystkich miłośników footballu. W tej grze, to my wcielamy się w miniaturowe zwykle piłkarzyki, gramy na dmuchanym boisku o wymiarach 6 x 12 metrów. W grze może uczestniczyć nawet 12 osób, a zebrana dookoła wielkiej, trójwymiarowej planszy widownia, z pewnością będzie zachwycona. Moc zabawy gwarantowana!

13226809_1616309308660115_8913734932668935409_n

Jeśli na imprezach firmowych będzie dużo dzieci, można zdecydować się na wynajem zjeżdżalni dmuchanych. Lekkość podskoków, wspinaczka i zjazdy to frajda, której nie odmówi sobie żadne dziecko. Zjeżdżalnie są dobrym rozwiązaniem dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, wymagają samodzielności potrzebnej do wejścia na szczyt zjeżdżalni.

dmuchany byk 3

Dla nieco starszych dzieci (np. ze szkół podstawowych) proponujemy wynajem dmuchanej ścianki wspinaczkowej, wejście na wysokość 8 metrów wzbudzi z pewnością wiele emocji. To dobra zabawa i ćwiczenie zręczności jednocześnie! Wynajem ścianki wspinaczkowej to także dobry element promujący firmę. Ściankę widać już z daleka, a specjalne uchwyty pozwalają zawiesić na niej logo lub banner reklamowy.

suchy basen 55

Wiesz, że na twój event firmowy lub piknik przedszkolny ma przybyć dużo maluchów do 3. roku życia? Lepszą decyzją będzie wynajem zamków dmuchanych. Zapewnią one taką samą frajdę, a rodzice będą spokojniejsi wiedząc, że ich dziecko nie wejdzie na dużą wysokość. Bezpiecznym rozwiązaniem będzie także wynajem suchych basenów z kulkami. Kolorowe kulki dobrze wpływają na rozwój sensoryczny najmłodszych. To jednoczesne obcowanie z kształtem, kolorem i dużo dobrej zabawy.

scianka 77

Pikniki integracyjne można zorganizować również, jako imprezy tematyczne dla firm. Aqua-Sport ma w swojej ofercie sprzęt, który szybko przeniesie uczestników np. w realia hiszpańskiej corridy. Wynajem sprzętu rekreacyjnego to dobry pomysł. W ofercie m.in. dmuchany byk. Rywalizacja na kręcącym się i fikającym byku wywoła dużo radości, a to rodeo skończy się z pewnością bez obrażeń ciała. Byk może „zrzucić” nas jedynie na dmuchany, miękki podest. Możemy przenieść się także do antycznego Rzymu i urządzić walki gladiatorów w specjalnych kostiumach. Zapewniamy, że wszyscy uczestnicy wyjdą bez szwanku!

gladiatorzy

A może impreza firmowa w stylu king-size? Zachęcamy do wynajmu akcesoriów XXL. Warto zachęcić dzieci i dorosłych do spacerów w butach olbrzyma, gry w ogromnego chińczyka, kółko i krzyżyk, mega darta, mega bramkę celnościową czy wyścigi w potrójnych spodniach lub na wieloosobowych nartach.  Na eventach firmowych najważniejsza jest integracja. Wynajęcie profesjonalnego sprzętu wraz z obsługą to nie tylko oszczędność czasu dla pracodawcy, ale też pewność, że każdy z gości znajdzie ciekawą rozrywkę dla siebie i swojej rodziny, a dmuchane akcesoria sprawdzą się zarówno wiosną, latem i jesienią.

 

 

 

About the Author