600 778 446 i 507 118 142
GG: 13853788
Aqua Sport

Imprezy dla dzieci

W Aqua-Sport imprezy dla dzieci to nasza specjalność! Pomożemy Ci zorganizować niezapomnianą, pełną atrakcji i jedyną w swoim rodzaju imprezę dla dzieci. Dysponujemy ogromną bazą pomysłów i gotowych scenariuszy imprez dziecięcych na dowolną okazję! Nasi animatorzy z przyjemnością rozkręcą festyn, piknik, imprezę plenerową,  każdy bal przebierańców, organizując niezapomniane urodziny czy imprezę z okazji rozpoczęcia wakacji!

Naszą ofertę adresujemy do organizacji, instytucji oraz klientów indywidualnych z Poznania i okolic. Jesteśmy w stanie zorganizować również imprezy w inny częściach naszego województwa lub kraju. Zapewniamy dzieciom szereg atrakcji, dzięki którym najmłodsi imprezowicze ani przez chwilę nie będą się nudzić. Głowy naszych animatorów są pełne pomysłów na gry i zabawy dla dzieci. Oprócz tego, dodatkowymi atrakcjami naszych imprez dla dzieci w Poznaniu są :

  • dmuchane zamki i zjeżdżalnie,
  • trampoliny,
  • suche baseny z piłeczkami,
  • malowanie twarzy,
  • zabawy z chustą Klanza,
  • gry wielkoformatowe,
  • wiele innych wspaniałych atrakcji!

Organizacja imprez dla dzieci

Profesjonalna organizacja imprez dla dzieci to usługa, którą realizujemy w sposób kompleksowy. Specjalizujemy się również z organizowaniu imprez tematycznych, utrzymanych w określonym klimacie ze strojami i atrakcjami nawiązującymi do tematu imprezy. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, szeroki asortyment zabaw oraz doskonałe wyposażenie pozwalają nam zagwarantować doskonałą zabawę wszędzie tam, gdzie się pojawiamy! Marzy Ci się organizacja udanej imprezy dla dzieci? Chcesz powierzyć ją w ręce profesjonalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych? Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się, by była ona niezapomniana!

 

Po więcej zdjęć z naszych imprez zapraszamy Was do galerii.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!