600 778 446 i 507 118 142
GG: 13853788
Aqua Sport

Dziecięce uśmiechy, to nasz główny cel!

Kolorowe dmuchańce, uśmiechnięci i sympatyczni animatorzy, ogromne maskotki, wielobarwne balony i zadowolone, rozbrykane dzieci. Baśniowa kraina? Skądże! Tak wyglądają festyny plenerowe organizowane przez firmę Aqua-Sport.

srednia zjezdzalnia 55

 Zapraszamy Państwa do bajkowej krainy, w której żadne dziecko nie będzie się nudzić. Zapewnienie odpowiednich atrakcji, dostosowanych do wieku i możliwości dzieci, jest dla nas największym priorytetem, a dziecięce  uśmiechy, to dla nas największa radość.

Wynajem dmuchanych zamków, dmuchanych zjeżdżalni czy ścianki wspinaczkowej jest oczywiście podstawą każdego udanego festynu. Dmuchańce chyba nigdy nie znudzą się najmłodszym! Jednak zorganizowany przez nas piknik z zabawami dla dzieci, może być jeszcze lepszy!

Oferujemy wynajem sprzętu rekreacyjnego, który jest ciekawą alternatywą do dmuchanych zamków. Wśród nich m.in. kule wodne w basenie. W przejrzystej kuli, dzieci się toczą po płytkim basenie z wodą, ćwiczą w ten sposób swoją równowagę. Na nieco młodszych gości czekają skoki na trampolinie czy suchy basen z kulkami.

Podstawą dobrej i kreatywnej zabawy, są ciekawe aktywności. Pod okiem naszych animatorów, dzieci mogą pograć w gry XXL. Ogromny chińczyk, kółko i krzyżyk czy memory i rzucanie do celu mogą być ciekawym treningiem zręcznościowym i dobrym sposobem na zintegrowanie grupy. Dużym zainteresowaniem cieszą się też profesjonalne gry z chustą animacyjną. Duża przestrzeń, żywe kolory oraz wiele możliwych zabaw przyciąga dzieci w niemalże każdym wieku.

Proponujemy też utworzenie specjalnie wydzielonych stref miasteczka dziecięcego, a wśród nich kącik małych artystów z kreatywnymi zabawami plastycznymi, strefa malowania twarzy i modelowania zwierzątek z balonów, a dla maluszków strefa malucha z dużymi klockami, bujakami i skoczkami.

Dobrym rozwiązaniem dla nieco starszych dzieci będzie zabawa na ściance wspinaczkowej, przejażdżki na dmuchanym byku oraz mega piłkarzyki. Gra zespołowa, w której każdy z uczestników wciela się w piłkarza i rozgrywa najważniejszy mecz na specjalnym, dmuchanym boisku.

W naszej ofercie nie brakuje także klasycznych piknikowych przekąsek. Na Państwa życzenie możemy przygotować wraz  dziećmi barwną watę cukrową, a także strzelający, chrupiący popcorn.

By impreza dla dzieci była jeszcze bardziej bajkowa, oferujemy jedyny w swoim rodzaju pokaz ogromnych baniek mydlanych. Każdy z nich jest inny, a na efekt, wpływają takie warunki atmosferyczne jak wiatr czy ekspozycja słoneczna, w której bańki nabierają magicznych, wielobarwnych refleksów. Bańki mydlane pozwolą przenieść się w krainę magii i czarów, a swoją ulotnością zachwycą również dorosłych.

Każdy powinien robić to, co go pasjonuje, naszą największą pasją jest organizacja imprez dla dzieci. Wiemy, że to one są najważniejsze, a każdy spędzony kreatywnie i aktywnie dzień, może mieć dużą wartość w ich przyszłym życiu.Dlatego staramy się, by organizowane przez nas imprezy dla dzieci były czymś więcej niż kilkugodzinną zabawą z dmuchańcami. Wierzymy, że nasze zabawy pozostaną jeszcze długo w ich pamięci.

 

 

About the Author